Biz Kimiz?

Tattoo Dragos çekirdek kadrosu ile 2000 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir oluşumdur. Günümüze kadar İstanbul, Antalya, Kıbrıs ve Muğla'da gerek stüdyo gerekse freelance olarak hizmet vermiştir. 2000-2003 yılları arasında Avşa Adası'nda faaliyet gösteren Tattoo Dragos, tarihler 2004 yazını gösterdiğinde Antalya - Side'de profesyönel Tatto (dövme) & Piercing stüdyosunu açmıştır.

Kısa sürede Antalya'da tanınan stüdyolardan biri olan Tattoo Dragos, sadece Side'de yer alan stüdyosunda kısıtlı kalmamış, yayılarak Side bölgesinde birçok alanda faaliyet göstermiştir. Antalya stüdyomuz halen faaliyetlerine düzenli bir biçimde devam etmektedir.

Tattoo Dragos 2008 yılı itibariyle İstanbul Kartal'da Tattoo & Piercing stüdyosunu açmıştır. Bu stüdyomuzda da vücut süsleme hizmetlerimiz sürmektedir.

Stüdyolarımızda dövme, piercing, lazerli dövme silme, kalıcı makyaj ve geçici makyaj hizmetleri sunmaktayız. Profesyönel ekibi ile hijyenik bir ortamda hizmet veren Tattoo Dragos, bugüne değin sayısız çalışması ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış, isteklere en uygun şekilde cevap verebilmeyi prensip edinmiştir.

Sitemiz üzerinden Türkiye'nin en büyük dövme fotoğrafları arşivine ulaşabilir, tattoo modelleri arşivimize de göz atabilirsiniz.

Çekimleri Antalya Şubemiz'de yapılan, TGRT kanalı "Sektörün Yıldızları"na konuk olduğumuz program: